NERESİ DOĞRU Kİ! - Kamil ANAHAR

NERESİ DOĞRU Kİ!


Yaza yaza usandım artık. Bu takıma katım demek için bin şahit lazım. Hocası adeta Evliya Çelebi gibi, Avrupa’yı dolaşıyor. 

Leyleği havada gördü canım. Ya futbolcuları. Kimden başlasak acaba.

Kaleci Hakan, sağbek Salih ve  orta alanda hücuma dönük oynayan Carl Medjani dışındakiler  uyur gezer.

Uğur teneke savunmanın en kötüsü. Yanında Aykut birden bire kesik yedi ama maç dengesini kayabetti. Yusuf kapasitesinin çok altında. Hucum ve orta alan oyuncusundan savunma yaratma. Eski yıllarda  bun Özkan Sümer yapardı ancak çok yararlı olurdu.

Orta alanın güzelleri.  Mehmet Ekci-Erkan Zengin. Euro zengini bu arkadaş hiç oyunda yoktu. 75. Dakika oyundan ancak alınabildi. Ekici son haftalarda kaçak oyuncu gıbi. Hiçbir şeye karışmıyor. Deniz Yılmaz ise sadece koşuyor gerisi hikayeden öteye gitmeuen bır durşu vardı sahada. Ya Waris… M.Cıtybu oyuncunun yollarına gül değil Eurolar dökmüş. İngiliz klubü bu oyuncuyu ancak tesislerde takımın teçzizatlarını taşımak için transfer eder.

İlk 45 dakikada 2-0 geriye düşen Trabzonspor’da kurtarıcılar bakın. Ama ne Soner ne Fatih ve İshak da hiç üzerlerine koymayanlar. Bunları da marke etmek için bir o kadar daha oyuncu gerekli.

Deveye sormuşlar’’ Neden boynun eğri’ diye. Deve ise ‘ Nerem doğru ki’ cevabın vermiş!

Trabzonspor’un da neresi doğru ki.18 değil, 58 korner atsan ne yazar.Sadece M.Ekici’nin kaleye film ıcabı attığı iki şut var. Trabzonspor’un dışsal görünümü maça hiç motive olmamış olarak duruyor.

Şimdi gelelim Mustafa Yumlu’ya. Sahanın en ıyilerinden biriydi. Trabzonspor Başkanı ve yönetimine sesleniyorum. Bordo-Mavili takımda oynayanların hangisi Yumlu’dan daha iyi.. Bu oyuncuyu kaybetmeyin. Hak yemeiyin. Mustafa’yı geri alın. Yoksa Allah katında birgün bunun cezasını çekersiniz..

Ersun Yanal çok haklı. Bu takım onun değil. Bu oyuncuları kim yaptı veya yaptırdı. Vahıt Hoca’ Ağzımı açarsam iyi olmaz’ derken ne demek istemedi acaba ?

Waris, Fatih Atik,İshak, Nizam, Yatabare ve birçok oyuncu kimler tarafından alındı. Cezaevinde yatan, şikeci olarak nitelendirilen birisiyle yola çıkmak Trabzonspor’a  yakışıyor mu ? Bana göre Ersun’a kendi takımını kurdurma şansı vereceksiniz bu belli. Ancak ekonomıyı çok iyi kullanınız.

 

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
18May

NERESİ DOĞRU Kİ!

14May

HAKAN ARIKAN FARKI!

20Nis

İKİ PERDELİK OYUN!

03Mar

IZDIRAPSON!

24Şub

DAHİ ERSUN!